b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka. To zachęta, żebyśmy nie tylko słuchali Bożego Słowa, ale go czytali, rozważali i nim żyli na co dzień. Dzisiaj też koncert kolęd naszej Scholii Parafialnej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy. Po zakończeniu koncertu będzie można złożyć ofiarę do puszek dla Filipka, który pochodzi z Jedlicza i jest chory na mózgowe porażenie dziecięce. Zebrane pieniążki zostaną przekazane na konto prowadzonej zbiórki dla chorego dziecka.
 2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • Wtorek – św. Franciszka Salezego
  • Środa – Święto nawrócenie św. Pawła
  • Czwartek – św. Tymoteusza i Tytusa
  • Sobota – św. Tomasza z Akwinu
  • Niedziela – zapraszamy na błogosławieństwo dzieci (na sumie), a także zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską
 3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, odgarnianie śniegu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Bonar Maria, Trybiec Zuzanna, Dziadosz Teresa, Warzecha Maria.
 4. W poprzednią niedzielę zostało zebrane jako pomoc dla Pawła na operację, Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, bo naprawdę duża kwota. Z całego serca dziękuje także wszystkim Paweł i jego mama.
 5. Urząd Gminy Chorkówka informuje, że w sobotę 28 stycznia od 7.00 – 11.00 przy Urzędzie Gminy będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych badań diagnostycznych wątroby, nerek i układu krążenia, dla osób które ukończyły 40 rok życia. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod nrem telefonu: 517 194 743.
 6. Wczoraj zmarła śp. Maria Madejczyk, pochodząca z Sadek. Jej pogrzeb będzie jutro o godz. 14.00 w naszym kościele, polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu….