Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej, dziękujemy Bogu za objawienie nam tej wielkiej tajemnicy wiary. Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie Caritas.
  2. W czwartek - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze św. o 7.30 , 10.00 i 15.30. Msza św. o godz. 10.00 w Nienaszowie, a dokładnie obok domu Magdaleny i Michała Lipińskich. Od ołtarza będziemy szli do kościoła. Ołtarze będą przy następujących miejscach: 1. Baran Barbara i Zenon, 2. Dziedzic Renata i Stanisław , 3. Delimata Bogusława i Edward , 4. Kiełtyka Bożena i Ireneusz. Na zakończenie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem przy schodach kościoła. Bardzo proszę, by sąsiedzi pomogli w przygotowaniu ołtarzy. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia, dzieci I Komunijne i rocznicowe w strojach. Proszę także, aby zabrać obrazy i feretrony i udekorować trasę procesji. W kolejne dni Oktawa Bożego Ciała z procesją z Najświętszym Sakramentem po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po sumie.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy przy tujach i w drodze do kaplicy cmentarnej, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Topolska Maria, Musiał Urszula, Szombara Anna.