b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W czwartek przeżywaliśmy niezwykłą Uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać mieszkańcom Nienaszowa od Poraju do Krakowskiej za wybudowanie pięknego ołtarza do odprawienia Mszy św., udekorowanie kwiatami, przygotowanie dużej ilości miejsc siedzących, ubranie drogi, przywiezienie i niesienie obrazów i wszelkich potrzebnych sprzętów, a także obstawienie liturgii. Bóg zapłać także rodzinom, które przygotowały 4 ołtarze na procesję i ich sąsiadom, za przygotowanie i udekorowanie ołtarzy. Bóg zapłać również panom strażakom za ich pomoc w tej uroczystości, a także naszej Scholi oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza.
 2. Dzisiaj procesja z Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 10.30, a od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za dar Eucharystii.
 3. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Wtorek – św. Antoniego z Padwy
  Środa – bł Michała Kozala
  Czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie ziół i kwiatów, a także błogosławieństwo dzieci na Mszy św. o godz. 18.00
  PiątekUroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - nie ma postu. Na Mszę św. wieczorną i na spotkanie zapraszamy młodzież z klasy 7 wraz z rodzicami
  Sobota – Niepokalanego Serca NMP
 4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dbanie o kwiaty, sprzątanie w czasie Oktawy, zrobienie porządku w łazience, porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Gajoska Aleksandra, Gajoska Irena, Gajoska Małgorzata, Gajoska Anna, Gajoska Emilia, Czepiga Joanna. Bóg zapłać także wczorajszym nowożeńcom za udekorowanie naszej świątyni kwiatami.