b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na operację Igi Wygnał z Nienaszowa.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    Środa – św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    Czwartek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o 7.30; 9.00 i 18.00, odpust w Nowym Żmigrodzie, suma o godz. 11.00.
    Niedziela – odpust w Hucie Polańskiej, ku czci św. Jana z Dukli o godz. 14.00.
  3. W tym tygodniu przypada I SOBOTA miesiąca. Od godz. 8.00 udamy się do chorych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. popołudniowej.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu, zrobienie porządku na starym śmietniku (przewiezienie i poukładanie korytek, betonów, wykoszenie tam trawy, wyrównanie terenu). Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Dziadosz Maria, Hućko Zuzanna, Zagórska Magdalena, Paluch Danuta, Cichoń Justyna.