1. Dzisiaj I NIEDZIELA MIESIĄCA, adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych.
    Poniedziałek – św. Tomasza Apostoła
    Czwartek – św. Marii Teresy Ledóchowskiej (I CZWARTEK)
    Piątek - I PIĄTEK MIESIĄCA- spowiedź św. od 17.15, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu
    Sobota - św. Jana z Dukli – odpust w Pielgrzymce o godz. 11.00
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła i wokół naszej świątyni, dołożenie kwiatów, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu, wypranie alb, komż, rzeczy kościelnych, wykoszenie trawy, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Baran Irena, Baran Dorota, Baran Stanisław, Grzywacz Małgorzata
  4. W ubiegłym tygodniu zostało zebranych jako pomoc na operacje dla Igi. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom składa rodzina dziecka.
  5. W najbliższą sobotę 8-go lipca będzie można z rana, do godz. 10.00 przywieść elektrośmieci, na parking przy kościele. Zużyte komputery, monitory, klawiatury, drukarki, telewizory, radia, dekodery, telefony, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, kable, baterie, akumulatory itp.
  6. W następną niedzielę od godz. 13.00 odbędzie się XX Krempniańska Parada Historyczna, przy dawnej cerkwi w Świątkowej Wielkiej. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  7. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Józefę Naparło z Nienaszowa. Polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…