1. Dzisiaj Niedziela Przemienienia Pańskiego, ale też I NIEDZIELA MIESIĄCA, adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych.
    • Wtorek – św. Dominika
    • Środa – św. Teresy Benedykty od Krzyża
    • Czwartek – św. Wawrzyńca
    • Piątek – św. Klary
    • Niedziela – odpust w Głojscach ku czci św. Maksymiliana, suma o 11.30
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na starym cmentarzu (ks. Janusz Kunior – proboszcz z Głojsc) będziemy modlić się za naszych zmarłych, prosząc dla nich o życie wieczne. A jednocześnie będzie można przystąpić do sakramentu pokuty. Skorzystajmy z tej możliwości, bo to najważniejsze, byśmy mogli zyskać odpust zupełny. A do tego konieczne jest czyste sumienie. Przyjeżdżając na te nabożeństwa samochody możemy też stawiać na działce obok kaplicy cmentarnej czy na trawniku koło plebanii.
  4. Bóg zapłać grupie sprzątającej z Sadek za piękną pracę w tym tygodniu. Bóg zapłać za bardzo sprawne poobcinanie tui, wykoszenie trawy, wyczyszczenie kostki, postawienie ołtarza. Bóg zapłać także za posprzątanie naszego kościoła, udekorowanie naszej świątyni kwiatami, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej i zrobienie porządku na cmentarzu.
  5. W naszym dekanacie ks. Biskup dokonał zmian. I tak ks. Henryk Wilk z Samoklęsk przechodzi na emeryturę, a w jego miejsce przychodzi ks. Przemysław Dudek. Odchodzą też wikariusze z Samoklęsk(do Biecza) i z Nowego Żmigrodu (do Rzeszowa), a przychodzi do N. Żmigrodu ks. Maciej Nowicki z Jasła. Oczywiście życzymy pięknej posługi w tych parafiach.