b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj NIEDZIELA ŚWIETEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA, jednocześnie ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU, o godz. 15.30 Msza św. i nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne...
 2. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki - NOWY ROK 2024. Dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w każdą niedzielę.
 3. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK i I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Możliwość spowiedzi w czwartek od 16.30 i w piątek od godz. 16.15 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
 4. W piątek udamy się do chorych od godz. 8.30 (bo w sobotę jest Trzech Króli ), zmiana tajemnic różańca św. po Mszy św. o 15.30 w przyszłą niedzielę, a potem spotkanie Zespołu Charytatywnego Caritas
 5. W sobotę UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (TRZECH KRÓLI). Msze św. tak jak w każdą niedzielę. W tym roku będzie zorganizowany w naszej parafii ORSZAK TRZECH KRÓLI. Zapraszamy parafian na ten ORSZAK. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 10.30 a potem przejdziemy trasę od kościoła w stronę szkoły, potem Kolonią i do Domu Ludowego. Wielka prośba do rodziców, aby pomóc dzieciom ubrać się w stroje aniołków, pastuszków, Trzech Króli czy Świętej Rodziny (oczywiście dorośli też się mogą tak przebrać). W trakcie przejścia będziemy śpiewać kolędy czy też czytać krótkie teksty Pisma Świętego. Będą też nam towarzyszyć Trzej Królowie i Święta Rodzina. A po zakończeniu Orszaku nasze panie z Koła Gospodyń będą wszystkim serwować żurek pod namiotem. Oczywiście na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła.
 6. Plan kolędy:
  - wtorek – Kaczmarskie i dokończenie Debrzy – od 14.00
  - środa – pójdziemy do tych, którzy się umówili na ten termin – od 17.45
 7. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny przez te dwa tygodnie za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, zrobienie pięknego porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę 650 zł. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Misiołek Ewa, Kozioł Krystyna, Czapor Agnieszka, Machowska Elżbieta.
 8. W piątek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Adama Leśniaka, polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu…