b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka. To zachęta, żebyśmy nie tylko słuchali Bożego Słowa, ale też go czytali, rozważali, a nade wszystko żyli nim na co dzień. 
 2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • Środa – św. Franciszka Salezego
  • Czwartek – Święto nawrócenie św. Pawła
  • Piątek – św. Tymoteusza i Tytusa
  • Niedziela – zapraszamy na błogosławieństwo dzieci (na sumie).
 3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, odgarnianie śniegu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Tłuściak Stanisław, Fornal Leon, Serwińska Bogusława, Suska Agnieszka, Suska Anna.
 4. Przypominam, że dzisiaj kolędowanie w Poraju…