b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Środa – św. Jana Bosko
    • Piątek - Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) , a także I PIĄTEK MIESIĄCA. Msze św. o 7.30, 9.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Składka w tym dniu na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.
    • Sobota – św. Błażeja (poświecenie jabłek)
  2. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Msze św. w piątek rano o 7.30 i wieczorem o 17.00. Możliwość spowiedzi w piątek od godz. 16.15, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W sobotę od godz. 8.00 udamy się do chorych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po Mszy św. o 15.30, a potem spotkanie Caritas.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, kaplicy cmentarnej, odgarnianie śniegu, zrobienie porządku w łazience, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Kulisz Helena, Dubis Zofia, Kiełtyka Bożena, Skrzęta Krystyna, Kiełtyka Antoni, Mastaj Maria, Ciekielska Agnieszka.