1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. A po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie Caritas.
    • Poniedziałek – św. Agaty (poświęcenie soli)
    • Wtorek - św. Pawła Miki i towarzyszy
    • Sobota – św. Scholastyki
  3. W związku ze ŚWIATOWYM DNIEM CHOREGO zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 10.30 wszystkich chorych, cierpiących, starszych na spowiedź św., Mszę św. z udzieleniem Namaszczenie Chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Bardzo proszę rodziny, sąsiadów, znajomych o pomoc w przywiezieniu osób chorych, starszych do naszego kościoła. Po Mszy św. Zespół Charytatywny Caritas zaprasza na mały poczęstunek do naszego Domu Ludowego.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła i wokół naszej świątyni, dokupienie kwiatów, wypranie obrusów, nakryć ołtarzowych, rozebranie szopki, choinek, posprzątanie łazienki, zrobienie pięknego porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Pracy było naprawdę dużo, ale bardzo sprawnie to wszystko poszło. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Gołąb Beata, Biernacka Anna, Laskoś Marta, Tłuściak Magdalena.
  5. Sołtys Nienaszowa prosi o ogłoszenie, że w Domu Ludowym w środę (9-13 – od przystanku do lasu), czwartek (9-13- od Poraju i Kolonia) i w sobotę (13.30-16- pozostali) będą wydawane worki i nakazy płatnicze.