b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj modlimy się i wspieramy Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Msze św. w piątek rano o 6.30 i wieczorem o 18.00. Możliwość spowiedzi codziennie od godz. 17.30, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W sobotę od godz. 8.00 udamy się do chorych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po Mszy św. popołudniowej i spotkanie Caritas. 
  3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA. Zapraszamy serdecznie na wystawienie Najświętszego Sakramentu, adorację i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 (czyli w Godzinie Miłosierdzia). A potem o godz. 15.30 Msza św. popołudniowa. W tym dniu składka na rzecz Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Dzieci niech przyniosą skarbonki do kościoła i złożą je w specjalnie przygotowanym pojemniku przy bocznym ołtarzu.
  4. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Kolasa Kazimiera, Musiał Agnieszka, Gierlasińska Marta, Kurowska Ewa.
  5. Wczoraj odeszła z naszej wspólnoty śp. Krystyna Kielar z Nienaszowa, jej pogrzeb będzie jutro o godz. 12.00 w naszym kościele. Polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…