1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia, ale też niedziela adoracyjna. Po południu o godz. 15.00 (czyli w Godzinie Miłosierdzia) wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, a potem Msza św. popołudniowa w naszym kościele, zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie Caritas. Wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy też Tydzień Miłosierdzia.
  2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, przeniesiona z 25 marca.
  3. W czwartek na Mszę św. wieczorną i na spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dołożenie kwiatów, posprzątanie kaplicy cmentarnej, łazienki, wykoszenie trawy przy kościele, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Skrzęta Krystyna, Milczanowska Małgorzata, Wójtowicz Agnieszka, Wójtowicz Ewa, Gazda Elżbieta, Babirecka Małgorzata.
  5. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty śp. Adam Marszał z Sośnin. Polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu…