b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Ks. dziekan Zygmunt Kudyba jest dalej w szpitalu i jego stan się pogorszył. Polecajmy go w naszych modlitwach….
  2. Dzisiaj I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie majowym, a potem spotkanie Caritas. W środę Uroczystość św. Stanisława – patrona Polski
  3. We wtorek (16.45), środę i piątek spotkania dla dzieci I Komunijnych. A w czwartek Msza św. i spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  4. We wtorek, na Mszę św. wieczorną i na spotkanie zapraszamy rodziców dzieci z klasy 2 oraz z klasy 4 SP.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, wypranie obrusów i bielizny ołtarzowej, zrobienie porządku w kaplicy cmentarnej, łazience, na cmentarzu, wykoszenie trawy wokół kościoła, plebanii, pomiędzy tujami, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali: Świątek Zbigniew, Świątek Aneta, Filip Adam, Hac Stanisław, Baran Danuta, Wojtaszek Halina, Wojtaszek Katarzyna.
  6. Za trzy tygodnie w sobotę 25 maja będzie pielgrzymka dzieci I Komunujnych na Jasną Górę i do Łagiewnik. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, można się zapisać. 
  7. Wójt Gminy Nowy Żmigród ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na dofinansowanie budowy studni wierconych, na potrzeby budynków mieszkalnych. Wnioski można składać od 8 -9 maja (środa-czwartek) w Urzędzie Gminy.