b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Wtorek – święto Macieja Apostoła
    • Czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski
  2. Już za dwa i pół tygodnia uroczystość BOŻEGO CIAŁA. W tym roku główna Msza św. będzie odprawiona w DEBRZY, a dokładnie koło domu p. Dominiki i Tomasza Machowskich. A potem procesja przez 4 ołtarze z Najświętszym Sakramentem do naszego kościoła. 
  3. Spotkania dla dzieci I Komunijnych we wtorek i piątek.
  4. Spowiedź dla dzieci I Komunijnych, ich rodziców i chrzestnych w sobotę od godz 16.00 – 16.30. A w przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystość I KOMUNII ŚW. dla dzieci z klasy III, na dodatkowej Mszy św. o 12.00. Dzieci przychodzą do kościoła na 11.50. Zadbajmy, aby była to wyjątkowa uroczystość (bez alkoholu). W tym dniu także uroczystości odpustowe w Dębowcu. Tam suma o godz. 11.00.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie naszej świątyni kwiatami, posprzątanie łazienki, wykoszenie trawy i wokół kościoła, plebanii, w drodze na cmentarz, zrobienie porządku na cmentarzu, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali rodzice dzieci z klasy 2 SP.