b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej, dziękujemy Bogu za objawienie nam tej wielkiej tajemnicy wiary. Dzisiaj także rocznica I Komunii św. dla dzieci z klasy IV. Cieszymy się, że 20 dzieci będzie też mogło przeżywać te piękną uroczystość.
  2. W czwartek - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze św. o 7.30 , 10.00 i 15.30. Msza św. o godz. 10.00 w Debrzy, a dokładnie obok domu p. Dominiki i Tomasza Machowskich, Jolanty i Kazimierza Krężel. Samochody można też zostawiać u sąsiadów (bramy będą otwarte) czy też poniżej ołtarza. Od ołtarza będziemy szli do kościoła. Ołtarze będą przy następujących miejscach 1. Irena i Andrzej Krężałek, Elżbieta i Piotr Burda, 2. Maria Kisielewicz, Gabriela i Sebastian Kisielewicz 3. Stanisława i Władysław Delimata, Marzena i Adam Paluch 4. Maria Dziadosz, Genowefa i Kazimierz Więcek. Na zakończenie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem przy schodach kościoła. Bardzo proszę, by sąsiedzi pomogli w przygotowaniu ołtarzy. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia, dzieci I Komunijne i rocznicowe w strojach. Proszę także, aby zabrać obrazy i feretrony i udekorować trasę procesji. Proszę też panów strażaków o pomoc w zapewnieniu bezpiecznego przejścia. W kolejne dni Oktawa Bożego Ciała z procesją z Najświętszym Sakramentem po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po sumie.
  3. W tym tygodniu przypada I SOBOTA miesiąca. Od godz. 8.00 udamy się do chorych. A na Mszy św. wieczornej odwiedzą nas Wojownicy Maryi, z regionu Krosno. I poprowadzą różaniec w trakcie adoracji. Po nabożeństwie dadzą świadectwo o swoim Ruchu wszystkim mężczyznom z naszej parafii. Dlatego szczególnie zapraszamy mężczyzn na Mszę św. wieczorną. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. popołudniowej i spotkanie Caritas. 
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni, zakupienie pokrowców na krzesła, zrobienie porządku w kaplicy cmentarnej, na cmentarzu, wycięcie chaszczy, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Szymbara Agata, Rucińska Urszula, Majka Stefania, Pizzoni Paulina, Jaskółka Natalia.
  5. W piątek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Edmunda Dziadosza z Sośnin. Polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu