b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Wtorek – św. Barnaby Apostoła
    • Czwartekśw. Antoniego z Padwy, spotkanie dla bierzmowanych
    • Piątek bł. Michała Kozala 
  2. W najbliższy piątek zapraszamy na pielgrzymkę pieszą, z różańcem i w ciszy do św. Jana z Dukli (czyli ok. 24 km). Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Prosimy, aby zabrać różaniec i także odblaski, bo to gdzieś tak do północy zejdzie.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dołożenie kwiatów, sprzątanie w czasie Oktawy, wypranie narzut na ołtarze, posprzątanie łazienki, poobcinanie żywopłotu na cmentarzu, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarą. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Paluch Teresa, Owsiak Krystyna, Rak Danuta, Rak Monika.