X Tydzień Biblijny - 15-21.04.2018

15 kwietnia 2018 r. przeżywaliśmy Niedzielę Biblijną, która zainaugurowała X Tydzień Biblijny. Jego celem jest ponowne odkrycie i pogłębienie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i osobistym życiu wiernych. Obchody tegorocznej Niedzieli Biblijnej ubogacił II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego pod hasłem ""Weźmijcie Pismo Święte"".

Z tej okazji w naszej parafii codziennie do 21 kwietnia br. (do soboty) o godzinie 17:40 (dwadzieścia minut przed wieczorną mszą św.) czytana będzie Ewangelia wg św. Marka.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do słuchania Pisma Świętego.

Najnowsze artykuły

• XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie Witamy serdecznie w naszej wspólnocie o. Eryka, który odwiedza tu swoich bliskich. Obecnie posługuje w Chorzowie, we franciszkańskim Wiecej
  • XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA