Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

W najbliższą środę o godz. 15.00 -  będziemy mogli wesprzeć papieską organizację Kirche In Not (POMOC KOŚCIOŁOWI W POTRZEBIE), polegający na zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego: stare komputery, monitory, klawiatury, drukarki, telewizory, radia, magnetofony, telefony komórkowe, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, kuchenki, mikrofalówki, kable, baterie, akumulatory, itp. Ulotki są na stoliku pod chórem i na bocznych ołtarzach.

Dlatego albo we wtorek  wieczorem, albo w środę do  godz. 15.00 przywieźmy te rzeczy na parking przy naszym kościele.

Najnowsze artykuły

• XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie Witamy serdecznie w naszej wspólnocie o. Eryka, który odwiedza tu swoich bliskich. Obecnie posługuje w Chorzowie, we franciszkańskim Wiecej
  • XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA