1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie o. Eryka, który odwiedza tu swoich bliskich. Obecnie posługuje w Chorzowie, we franciszkańskim klasztorze. Życzymy pięknego pobytu w naszej parafii.
  2. Dzisiaj III Światowy Dzień Ubogich. Ojciec św. Franciszek – w swoim orędziu - zachęca nas zarówno do modlitwy za ubogich jak i do konkretnej pomocy, zwłaszcza w naszych środowiskach. Bo biedni potrzebują naszych rąk, ale i naszych serc, a nade wszystko naszej obecności. Po każdej Mszy św. zapowiadana zbiórka do puszek na ten cel.
    Poniedziałek – bł. Karoliny Kózki, patronki naszej diecezji
    Środa – św. Rafała Kalinowskiego
    Czwartek– Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny Piątek– św. Cecylii Sobota – św. Klemensa – odpust w Skalniku, suma o godz. 11.00
    Niedziela- Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Na sumie zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła i wokół naszej świątyni, udekorowanie kwiatami, posprzątanie łazienki, zrobienie pięknego porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Wawszkowicz Janina, Pęcak Małgorzata, Jastrzębska Józefa, Jastrzębski Tomasz, Olszyk Bożena, Olszyk Ewelina, Bałucka Patrycja.
  5. W ubiegłą niedzielę zebrano ofiary do puszek na rzecz Kościoła prześladowanego w Sudanie Południowym. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. W piątek odszedł z naszej wspólnoty śp. Tadeusz Dubis z Nienaszowa. Jego pogrzeb dzisiaj o godz. 13.00 w naszym kościele. Polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu…

Najnowsze artykuły

• XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Ogłoszenia duszpasterskie Witamy serdecznie w naszej wspólnocie o. Eryka, który odwiedza tu swoich bliskich. Obecnie posługuje w Chorzowie, we franciszkańskim Wiecej