1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. A po Gorzkich Żalach zmiana tajemnic różańcowych, Msza św. i spotkanie Caritas. Jutro wspomnienie św. Kazimierza, królewicza. W tym tygodniu wypada też I CZWARTEK.
  2. Za tydzień i przez następne niedziele – po każdej Mszy św. – będzie można nabywać baranki „Caritas” na stół wielkanocny (8 zł), a także Paschałki (13 zł). To także nasza pomoc dla najbiedniejszych w czasie Wielkiego Postu.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, a także wokół naszej świątyni i plebanii, posprzątanie kaplicy cmentarnej, łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali rodzice młodzieży bierzmowanej.
  4. Miło nam poinformować, że wczoraj nasi ministranci brali udział w mistrzostwach diecezji rzeszowskiej w piłce nożnej w Rzeszowie. Doszli do ćwierćfinału, ale jak na całą diecezję, to niezły wynik. Serdecznie im gratulujemy.