• Poniedziałek NMP Królowej
    • Wtorek BŁ. KS. WŁADYSŁAWA FINDYSZA – odpust w Nowym Żmigrodzie, suma o 11.00.
    • Środa św. Bartłomieja
    • Piątek NMP Częstochowskiej, odpust w Polanach, suma o godz. 11.00
    • Sobota św. Moniki
    • Niedziela Matki Bożej Nieustającej Pomocy – odpust w Łężynach o 11.30, jest to też ostatnia niedziela miesiąca, dlatego zapraszamy na sumie na błogosławieństwo dzieci.
  2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przygotowali tak piękne plony na naszą uroczystość odpustową. To naprawdę wiele trudu trzeba ponieść, wiele czasu poświęcić, żeby się tak pięknie mogły prezentować. Bóg zapłać także wszystkim, którzy te plony przynieśli do naszej świątyni jako wyraz dziękczynienia Bogu i Matce Boskiej Wniebowziętej.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dołożenie kwiatów, posprzątanie kaplicy, łazienki, wypranie obrusów i materiałów, zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Bóg zapłać jeszcze grupie z Poraju za rozebranie ołtarza polowego. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Lelko Urszula, Strzeszyńska Joanna, Musiał Józefa, Munia Maria, Munia Maria.